Apie bendrovę

Bendrovė perregistruota kaip AB ,,Pakruojo arka“ 1995 m., kuri aktyviai, jau daugelį metų, dirba statybos sektoriuje.

Bendrovėje puoselėjame atsakingo verslo modelį, todėl visada savo veiklą grindžiame principu: pateikti rinkai kokybiškas ir savalaikes paslaugas už konkurencingą kainą. Vadovaujantis šiuo principu ir siekiant lyderystės rinkoje, nuolatos analizuojame Klientų poreikius ir jų tendencijas bei prisitaikome prie šių pokyčių.

Šiai dienai mes specializuojamės ir kaupiame patirtį: statybos, rekonstrukcijos, renovacijos ir kielių tiesimo srityse. Sukaupta patirtis leidžia įmonei profesionaliai spręsti kylančius įšūkius. Taikomas verslo modelis supaprastina paslaugų teikimą ir leidžia išlaikyti aukštą jų kokybę. Mūsų turimi kontaktai ir partnerystės užtikrina greitą ir objektyvų darbą, už kurių rezultatą mes esame atsakingi.

Mūsų tikslas

Atitikti pačius aukščiausius rinkos reikalavimus ir teikti Klientams aukštos kvalifikacijos paslaugas. Siekiant šio tikslo visuomet savo Klientams pateikiame individualius, jų reikalavimus tenkinančius sprendinius, kas leidžia mums užsitikrinti maksimalų patikimumą.

Profesionalumas

Profesionalumas – ne vien tik ambicijos ir aukštai iškelta kartelė, o taip pat ir turimos žinios, patirtis bei įgūdžiai. Šios savybės ugdymas mums leidžia greitai ir objektyviai suteikti savo Klientams paslaugas. Profesionalumas veda į progresą, kurio mes siekiame.

Socialinis atsakingumas

Mums svarbūs ne tik mūsų santykiai su Klientais, bet ir apskritai visuomenė. Todėl siekdami visapusiško visuomenės informuotumo, priimtinumo ir bendro tobulėjimo visuomet atsižvelgiame į aplinką, visapusiškai įvertiname visas sprendžiamas problemas.

Skaidrumas

Siekdami sąžiningumo ir teisingumo esame atviri visuomenei tiek, kiek leidžia konfidencialumo sutartys su Klientais ir Tiekėjais.

Lojalumas

Ištikimybė Klientams, Tiekėjams ir Partneriams leidžia užtikrinti pasitikėjimą, bendradarbiavimo tęstinumą bei bendrą tobulėjimą.

AB "Pakruojo arka"

Mūsų misija

Mūsų kolektyvas dirba tam, kad

Padėtume

Padėtume miestų ir gyvenviečių administracijoms, organizacijoms, bendrijoms, verslininkams, individualiems statytojams įgyvendinti idėjas, kuriant naujus ir modernizuojant bei remontuojant turimus statinius.

Tvarkytume

Tvarkytume ir puoštume aplinką, aikšteles, tiestume ir remontuotume kelius bei gatves.

Sudarytume

Sudarytume kiekvienam darbuotojui saugias ir sveikatai nepavojingas darbo sąlygas, galimybę efektyviai dirbti, kelti kvalifikaciją, atskiesti ir vystyti savo gebėjimus bei įgyvendinti asmeninius tikslus. Mes esame besimokanti organizacija.

Teiktume

klientams statybines medžiagas, gamintume pagal jų užsakymus metalo, medžio gaminius, plastikinius langus ir duris, aprūpintume juos transportu ir statybos technika.

Mūsų misija

Mes siekiame, kad mūsų verslas būtų pelningas. Šios pastangos suteikia galimybę Bendrovei tobulėti, plėtotis ir geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus.

Vizija

AB ,,Pakruojo arka“ siekia stiprinti užsakovams patrauklaus, patikimo, ekonomiškai naudingo ir sparčiai tobulėjančio statybos rangovo įvaizdį.

Mūsų kredo

Klientų idėjas, sumanymus ir užsakymus paversti lūkesčius pranokstančia realybe.

Vykdomi projektai

Adresas:

Planuojama darbų pabaiga

Adresas:

Planuojama darbų pabaiga

Adresas:

Planuojama darbų pabaiga

Kontaktai

AB ,,Pakruojo arka“
Adresas: Statybininkų g. 3, LT-83163, Pakruojis
Įmonės kodas: 167917740
PVM kodas: LT679177418
Tel.: +370 600 82097
El. paštas: info@pakruojoarka.lt
Ats. sąskaita: LT33 4010 0456 0003 0269 (Luminor)

Administracija

Direktorius
Žilvinas Danielius Žaliauskas
Tel.: +370 600 82097
El. paštas: direktorius@pakruojoarka.lt

Buhalterija

Vyr. buhalterė Vilma Zaiats
Tel.:
El.paštas.:buhalterija@pakruojoarka.lt

Tiekimas

Tiekimo vadovas Tadas Gediminas
Tel.: +370 610 37898
El. paštas: tiekimas@pakruojoarka.lt

Viešųjų pirkimų skyrius

Ingrida Dauknytė
Tel.: +370 614 71146
El. paštas: pirkimai@pakruojoarka.lt

Statybos direktorius

Vardenis Pavardenis
Tel.: +370 618 61767
El. paštas: statyba@pakruojoarka.lt

Darbo laikas

Pir-Pen
07:00-11:00 ir 12:00-16:00.